Ana sayfa » Koşullar

Koşullar

  • Kodputer.com sitesindeki bilgilerin, eğitimlerin kullanılmasından tamamiyle kullanıcı sorumludur. Kodputer.com sitesi paylaşılan içerikteki veya eğitimdeki hiçbir yanlışlıktan, gecikmeden sorumlu değildir. Ayrıca bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.
  • Kodputer.com sitesinde paylaşılan eğitim bazlı programlama ve siber güvenlik içerikleri tamamen kullanıcılara iyi anlamda bir fayda sağlamak amacı ile üretilmektedir. İşbu websitesinde paylaşılan bu bilgilerin kötü amaçlarla kullanılması tamamen kullanıcıyı ilgilendirir ve tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
  • Kodputer.com bünyesinde barındırdığı her türlü içerik, video, görsel vb. Materyalleri önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak yayından kaldırma ve değiştirme hakkına sahiptir.
  • 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesinin hükmü gereğinde tüm kullanıcılar yazdıkları içeriklerden sorumludurlar. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca suç olarak belirtilen bir içeriğin paylaşılması durumunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir ve IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.
  • Kodputer.com sitesi Türkiye Cumhuriyeti anayasasına, hukukuna, telif ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir. Bu bağlamda işbu websitesi 5651 sayılı yasa gereğince “İçerik Sağlayıcı” olarak yayın yapmaktadır. Sitemiz uyarma ve kaldırma prensibi ile işlem yaptığından herhangi bir yayın ile şahsınıza, kurumunuza, eserlerinize, telif haklarınıza veya yasal haklarınızın çiğnendiğini, ihlal edildiğini düşünen hak sahipleri iletisim@kodputer.com adresinden bize ulaşabilirler. Arz, talep ve şikayetler tarafımızca incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli işlemler yapılarak içerikler kaldırılacaktır.
  • Kodputer.com ile ilgili her türlü görüş, öneri, şikayet gibi bildirimlerinizi iletisim@kodputer.com mail adresine gönderebilirsiniz.
  • Kodputer.com sitesini ziyaret eden ve kullanan her kullanıcı bu kuralları ve koşulları önceden kabul etmiş sayılır.