Ana sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

hakkımızda kodputer

Biz Kimiz?

Kodputer, 2016 yılında kurulmuş, teknoloji, programlama ve siber güvenlik konularını bünyesinde barındıran bir içerik platformudur. Kodputer, günümüz teknolojilerini takipçilerine sade ve bilgi dolu içerik konsepti ile paylaşırken aynı zamanda yazılım sektörünü, programlama dilleri ile ilgili eğitimleri ve siber güvenlik konularını da takipçilerine aynı içerik konsepti ile sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Kullanıcılara sadece haber bazında içerik değil, teknik anlamda da içerik paylaşmak ve siber güvenlik konusunda farkındalık oluşturmak en temel hedeflerimiz arasındadır.

Kodputer, yazılarını kendi yazar kadrosu ile titizlikle meydana getirmektedir. Özellikle programlama, network, siber güvenlik gibi bilgisayar bilimlerini kapsayan konularda içerikler, öğrencilere, akademisyenlere ve konu ile alakası olan herkese bir rehber niteliği taşıması hedefi ile oluşturulmaktadır.

Özetle; bu platform takipçilerine teknoloji dünyasındaki gelişmeleri, programlama bilgilerini ve siber güvenlik konularını kendi üslubu ile paylaşmaktan mutluluk duyan bir platformdur.

Kodputer’ın renkli ve bilgi dolu dünyasına hoş geldin.