Ana sayfa » Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

  • Kodputer.com olarak gizlilik politikamız, işbu websitesinin kullanıcılardan elde ettiği bilgilerin nasıl kullanılacağı, kimlerle paylaşılacağı ve hangi şartlar altında paylaşılacağı, nasıl toplandığı ile ilgili konuları bünyesinde barındıran kurallar bütünüdür.
  • Kullanıcılarımızın şahsi ve güvenlik bilgilerini önemsiyoruz. Bu sebeple kullanıcıların şahsi ve güvenlik bilgileri mahkame kararı olmadan asla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
  • Kodputer.com olarak işbu websitesinde paylaşılan her türlü materyalin kullanım hakkı kodputer.com site sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanması, dağıtılması yasaktır.
  • Kodputer.com olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için Google Analystics raporlama hizmetini kullanmaktayız. Google Analystics hizmetinin güvenlik ve gizlilik ilkeleri halka ve tüm kullanıcılarına açık bir şekilde arz edilmiştir. Bu bilgilere şu adresten ulaşabilirsiniz. Google Analystics Verilerinizin Güvenliğini Sağlama
  • Kodputer.com olarak kullanıcılarımıza paylaştığımız içeriklerde bazı sitelere linkler mevcuttur. Bu linklerin ulaştığı sitelerin bünyesinde barındırdığı her türlü metaryal ve içerikten kesinlikle kodputer.com sorumlu değildir.
  • Birçok web sunucusunda olduğu gibi kodputer.com olarak kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet vermek için istatiksel amaçlı log kayıtları tutmaktayız. İşbu web sitesinde sözü geçen log kayıtları; site içinde geçirdiğiniz süre, hangi yazıyı okuduğunuz, ip adresiniz, kullandığınız tarayıcı, kullandığınız servis sağlayıcı gibi bilgileri ihtiva etmektedir. Bu log kayıtlarının mahkeme kararı olmadan üçüncü kişiler ile paylaşımı kesinlikle söz konusu değildir.(Bkz. Madde 2)
  • İşbu websitesi, sunucu taraflı gelen bazı Cookieleri kullanıcıların bilgisayarlarına gönderip yerleştirebilir. Cookiler; kullanıcının websitesi ile çok daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan bir takım text dosyalarıdır. Ek olarak belirtmek gerekirse, kullanıcılar browser ayarlarından cookileri kapatma hürriyetine sahiptirler.
  • Bu internet sitesini kullananlar yukarıda maddeler halinde bahsedilmiş olan şartları kabul etmiş sayılırlar.